Дитячий одяг за категоріями

У нашому каталозі представлено понад 2400 моделей дитячих речей. За такої кількості знайти щось потрібне може бути непросто. Для спрощення цього завдання ми розробляємо простий і зрозумілий фільтр за категоріями. Одяг для хлопчика або для дівчинки, вік, тип речей - все це можна вибрати тут і дивитися тільки те, що Вас цікавить.

Для дітей перших днів життя використовується все найкраще. 100% бавовна, делікатні шви, гіпоалергенні матрали, вільний крій:

одяг для новонароджених
одяг для новонароджених хлопчиків
одяг для новонароджених дівчаток

До двох років є речі, які можна зустріти лише у цій групі. Наприклад, це боді, чоловічки, трусики для привчання дитині до горщика:

дитячий одяг на 2 роки
одяг для хлопчика 2 років
одяг для дівчаток 2 років

Від трьох років починається період, коли у дитини максимально "дорослі" та практичні речі. Особливі вимоги тут виникають до взуття. Вона має бути вже не просто анатомічною, легкою та гнучкою. Але й зносостійкий:

дитячий одяг на 3 роки
одяг для хлопчиків 3 років
одяг для дівчаток 3 років

Чотири роки це той рубіж, коли дитина ще готова одягати все те, що батьки їй купують. Насолоджуйтесь, можливо, вже зовсім скоро Ваш малюк стане більш категоричним:

дитячий одяг на 4 роки
одяг для хлопчиків 4 років
одяг для дівчаток 4 років

Вік п'яти років характеризується найбільшим асортиментом категорій. Ансамблі речей стають різноманітнішими як за функціоналом, так і за дизайнерськими виконаннями:

дитячий одяг на 5 років
одяг для хлопчиків 5 років
одяг для дівчаток 5 років

Ось і ще один великий виток: шкільна форма для першокласників. Без перебільшення, це перший серйозний крок у майбутнє доросле життя для Вашої дитини.

дитячий одяг на 6 років
одяг для хлопчиків 6 років
одяг для дівчаток 6 років

Сім років у плані речей насамперед характеризуються переходом від зимових комплектів із курточок та напівкомбінезонів до теплих штанців та курточок:

дитячий одяг на 7 років
одяг для хлопчиків 7 років
одяг для дівчаток 7 років

І ось ми підійшли до того періоду, коли діти практично одноосібно визначають те, що вони носитимуть. На даному етапі батькам рідко вдається надіти на дитину те, що їм хочеться:

дитячий одяг на 8 років
одяг для хлопчиків 8 років
одяг для дівчаток 8 років
(переклад)

закрити
закрити
закрити
закрити