Відгуки (2 з 2)Картинка, стильные топики "Бабочка"
ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Ганна

(Перекладено) Дуже задоволені! М'які, якісні та красиві. Вибрали небросскую модель, але виглядає вона добре. Ніжка не дуже пухенька у дочки, тому вони досить вільно сидять, але ми з махровим носком одягаємо і все добре. На повненьких дітей має бути ідеально. Це наше перше взуття, вже хочеться придбати ще різної краси цієї фірми!) Дякуємо великому магазину за швидку доставку! Вдень о четвертій годині зробили замовлення, а о сьомій вечора вже хизувалися на прогулянці в обновці!))
Сподобалося: Якість матеріалу та виконання, дизайн, зручність для ніжки, зручність одягання.
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
Картинка, фиолетовые топики "Бабочка"
ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Анонімний користувач

(Перекладено) Дуже-дуже красиві та якісні туфельки, у житті навіть красивіші, ніж на фото! Залишилися дуже задоволені і ми, і мала, це її перша взуття) Дякуємо "Леопольду"!
Сподобалося: все сподобалося
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
Актуальні ціни від 465 грн.

Дитячі топіки на дівчаток

Дитячі топіки - унікальне перше взуття для дитини. Вони повністю виготовлені із натуральної шкіри, навіть підошва. Завдяки цьому, топіки - м'які, легкі, а ніжка в них чудово дихає. Носити їх можна і на вулиці, і у приміщенні. Варто лише пам'ятати, що натуральна шкіра швидко промокає. Тому для прогулянок на вулиці має бути сухо. Проте, якщо йде дощ або є калюжі, будь-яке дитяче взуття, крім гумових чобіт, промокне.
(переклад)

закрити
закрити
закрити
закрити