В данной категории еще нет товаров.

Відгуки (2 з 26)ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Світлана

(Перекладено) Гарні трусики. Не протікають, якщо дитина один раз пописала. Дякуємо магазину за оперативну та хорошу роботу.
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
Картинка, очаровательный комплект тренировочных трусиков "Зая" для девочки
ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Вікторія

(Перекладено) Дуже гарненькі трусики, якісні. Спасибі менеджеру, що весь час зв'язувалася і уточнювала щось. Швидко доставили. Сама трусики візуально мені здалися величезними, але при примірянні на доньку - якраз, з щапасом небагато. Вона в мене 10 кг, худенька. За кілька днів почали говорити, що хоче пипи), тобто. до мети ми йдемо! Корисна річ, т.к. у звичайних памперсах малюк не розуміє, що йому мокро, лежать ні. З приводу протікання навколо ніжок трохи протікають на колготи, але калюж немає. Це нормально, я цього й очікувала. Бувало багато попис, то трохи капали на підлогу))) зате проситися починає на горщик. Клас! До покупки рекомендую однозначно.
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим

Тренувальні труси на дівчаток

Дитячі тренувальні трусики - ще один чудовий винахід останніх років, що допомагає і малюкові, і його батькам. Вони оптимальні в період привчання дитини до горщика. Зверніть увагу - тренувальні труси не замінюють памперси, у них зовсім інші цілі!

Коли дитина сходить у памперс, вся волога швидко вбирається, і малюк не відчуває дискомфорту. Якщо ж дитина в тренувальних трусиках, вони нічого не вбиратимуть. Малюк відчуватиме дискомфорт і зрозуміє, що він щось зробив не так. При цьому такі трусики перешкоджають швидкому перебігу вологи назовні. У результаті меблі, килими, одяг малюка залишаються сухими, а у мами є час поміняти дитині білизну.

відповіді на запитання щодо дитячих тренувальних трусиків

Скільки тренувальних трусиків потрібно дитині?


Як часто буває, все досить індивідуальне. Відповідь на це питання значною мірою залежить як від самої дитини, там і від переваг її батьків щодо частоти прання. Зазвичай тренувальні трусики Mom & Bab продаються комплектами по дві штуки. Якщо ви ніколи не користувалися ними, для проби купіть один комплект. Опробувавши їх на ділі та отримавши позитивний досвід, можна купити тренувальні трусики у кількості, достатній для щоденного використання. Найчастіше це два-три комплекти. Якщо ви купуєте більш ніж два комплекти, краще частина з них замовити на розмір більше (не брати багато комплектів одного розміру).

Вони потрібні лише на початкових етапах привчання малюка до горщика?


Такі трусики будуть не менш корисними навіть тим карапузам, які вже вміють користуватися горщиком. Адже маленькі дітки часто можуть банально заграти та трохи "не добігти". У такому випадку, дитячі тренувальні труси максимально допоможуть зберегти інтер'єр, та й сам одяг дитини сухими.

Як їх ще можна використовувати?


Для того щоб швидко не промокати, такі трусики Mom and Bab йдуть досить щільними. Завдяки цьому їх можна використовувати як звичайні дитячі трусики в холодну пору року - вони теплі, дихаючі, м'які.
(переклад)

закрити
закрити
закрити
закрити