Зимові комбінезони Skorpian для хлопчика або для дівчинки?
 

Відгуки (3 з 5)ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Юлія

(Перекладено) Купували доньці, минулої зими, такий комбінезон, ну дуже хороший, якість відмінна. Дитина падала в бруд, легко витирали все вологими серветками і йшли далі. Після прання виглядає так само, як після покупки. Забарвлення, дуже якре і модне, часто перехожі питали де купували такий гарний комбінезон ... Із задоволенням купила б собі такий же, але немає на дорослих тіток таких. Дуже шкода, що виросли з нього, але знову придивляємось на ту ж фірму. Такою покупкою залишаться задоволені і батьки і дитина, якість відповідає ціні.
Сподобалося: У сірі, похмурі дні дитина в цьому комбінезоні виглядає як яскраве модне сонечко.
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Наталя

(Перекладено) Замовила доньці такий комбінезон та залишилися дуже задоволені! Все в ньому продумано до дрібниць! І гумка на чобітки надягається, і на великий пальчик підкладка всередині рукава одягається і це гарантія, що ручкам буде тепло! І на капюшоні зверху липучка є, тобто можна відрегулювати, щоб хутро не закривало обличчя. Кишеньки зручні. На рахунок того, що він непромокальний ще не перевіряли. Колір дуже яскравий. Не громіздкий, легкий і дуже зручний!
Сподобалось все!
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
Картинка, красивая мембранная зимняя курточка
ужасно!плохосреднехорошоотлично!
Олена

(Перекладено) Курточка справді гарна! :) І найголовніше в ній моя дитина точно вже не замерзне! На зріст 109 взяли 116 розмір- села ідеально: залишився невеликий запас, але в той же час не виглядає громіздко, і якщо вірити таблицям зріст :), ще й наступної зими будемо носити! І, дякую за подарунок, дуже приємно:)
купив в "Леопольд"купив в "Леопольд"
рекомендую іншимрекомендую іншим
Актуальні ціни від 1825 грн.

Дитячі зимові комбінезони Skorpian

закрити
закрити
закрити
закрити