Дитячі пледи на дівчаток

Актуальні ціни від 255 до 385 грн.
Плед на витяг для новонародженого - один з перших предметів дитячого одягу. Хоч безпосередньо одягом він не є, але на момент виписки для малюка він стане предметом його першого гардеробу.

Але на відміну від будь-яких ошатних костюмів, теплий дитячий флісовий плед є універсальною річчю. Ви будите використовувати його і надалі, це річ не в 1-2 рази. Тому ціна його цілком виправдана. Після виписки плед можна використовувати як ковдру в коляску, покривало в ліжечко або просто як килимок для ігор дитини.

Якими бувають дитячі пледи?


Загалом, будь-який дитячий плед, як і дитяча ковдра, не дуже відрізняється від дорослого, адже має те саме призначення дарувати затишок і зберігати тепло. І в тому, і в іншому випадку для виготовлення пледа використовується м'яка тепла тканина, яка добре зберігає тепло, і важить не дуже багато.

Але варіанти використання дитячих пледиків відрізняються від звичайних, і цим спричинені їхні основні відмінності. Пледи для дітей зазвичай виділяються яскравим забарвленням, в якому нерідко присутні герої казок та мультфільмів. Також вони можуть мати більше декоративних деталей обробки або бути пов'язаними з пряжі, що надає їм більшої естетичної цінності. Читати далі.
(переклад)

закрити
закрити
закрити
закрити